5 Aralık 2014 Cuma

Yeni Dikiş Makinem

Heyo heyo artık bir dikiş makinem vaaar.. İlk dikiş makinem Singer 2282 Tridition.  Dört gün önce n11.com sitesinden sipariş verdim. Adıma kesilmiş faturası ile birlikte üç günde elime uğlaştı. Kullanım CD'si hediyeli, kullanımının görsel anlatımlı olması benim için çok iyi.  Özelliklerini ve fiyatını merak edip incelemek isteyenler Buraya Buyursun..  
Bu dikiş makinesi ile ilk dikiş tecrubelerimi yaşayacağım.
Çok heyecanlıyım.. (^_^) 
Bu arada Balböcüklerim birer hafta ara ile su çiçeği çıkardılar.. Önce Ağbimiz şimdi de kardeşimiz molaya girdi. Malum çok bulaşıcı bir hastalık olduğu için okula gidemiyorlar. 


Sırası gelmişken kızımın yatağındaki Cibinliği Oğlumun Sünnet Düğünü için hazırlamıştım. Bir iki ufak değişiklik ile şimdi kızımın yatağını süslüyor. Sünnet yatağımız Sünnet Düğünü Hazırlıklarım yayınımdaki fotoların sonunda bulunuyor. Merak edenler Böyle Buyursun.. 

ŞimdiliK


2 yorum:

  1. öncelikle geçmiş olsun ki çokdan geçmiştir zira ben geç yazıyorum.makinen hayırlı uğurlu olsun.bugün bende internetten aynı modeli satın aldım.tchibodan aldım :) bende çok mutlu oldum birde çabucak gelsin bakalım.kimbilir ne güzellikler çıkacak ellerinden.güle güle kullan sevgiler..

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. teşekkür ederim canım, evet çoktan sıkıntımızı atlattık.. ben de neler yapacaksın merak ettim.. sık sık ziyaretine geleceğim.. (^_^)

      Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...