30 Haziran 2013 Pazar

Nazar Boncuklu Davetiye Zarflarım


Davetiyemizi iki hafta önce paylaşmıştım..


Sünnet konseptimiz baştan aşağı Nazar Boncuğu oldu.. 
Şans eseri beğendiğim her şeyde, süslemelerimde hep bir nazar boncuğu vardı.. 
İlk önce arabalara takılacak havlularımı almıştım ve ilk nazar boncuğu desenli havlularım oldu.. 
Özellikle uğraşsam böyle bir uyumu yakalayamazdım herhalde.. 


Davetiye zarflarımızın köşelerine kırtasiyeden aldığım bu nazar boncuğu stikerlarından yapıştırdım ve davetlilerimizin isimlerini yazmak için altın yaldız simli kalem kullandım.. Çevremde bu tür ayrıntılarla pek uğraşan olmayınca aldığım tepkilerden anladım ki herkes benden özel bir şeyler bekliyormuş.. Kimseyi yanıltmadım, davetiyelerle başladım ve iki gün süren Sünnet Düğünümüz boyunca  Arkadaşlarım, akrabalarım kısacası tüm Sevenlerimin beğenisi tebrikleri hiç eksik olmadı.. 

****
Bu günlük yazıma ara vermeden önce özellikle şuna değinmeden geçemeyeceğim.. Tüm bu hazırlıklar bir iki güne sığdırdığım işler değil.. Her şey parça parça alındı bir kenara konuldu.. Bazen aradığımı bulmakta çok zorlandığım oldu. Ne zaman ki umutlarım tükenmek üzere pes etmeye karar vermişken, "ehh ne yapalım o da olmayıversin" demişken.. O gün bir kaç kişi ile karşılaşmış oluyorum ve bu kişilerin "ALLAH RAST GETİRSİN" dualarının ardından aradığımı ziyadesiyle buldum.. "Allah rast getirsin" bir işi yapan için ne mübarek bir duğa.. Bunu bizzat yaşadığım canı gönülden hissettiğim için öyle mesudum ki.. Ne yazarsam yazayım, nasıl anlatmaya çalışırsam çalışayım yine de duygularımı ifade etmeye yetmez..

Ben de hayırlı bir iş yapmaya çalışan herkese canı gönülden duacıyım..
"ALLAH HER İŞİNİZİ RAST GETİRSİN, İNŞALLAH" 

ŞİMDİLİK..


2 yorum:

  1. Amin arkadaşım.Bende yeğenimin doğum hazırlıklarında herşeyi nazar boncuklu olarak hazırlamıştım.Gerçekten de arasam böyle denk gelmezdi.Neyse sünet düğününü atlattın,darısı damatlığına inşallah....

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...