21 Mart 2013 Perşembe

Lohusa Takımı ve Kapı Süsü Ön Hazırlık


Okulların yarı yıl tatili zamanıydı. Yeni işe başladığım için maalesef anneciğime gidemedim. Oğlum ve kızım iki haftalık bu tatili ilk defa bensiz anneannede geçirdiler. Dönüşte de Oğlum bana kendi kadar akça pakça bir hediye getirdi. İşte bu kardelenler, Anneciğimin çiçek bahçesinden bu minik saksıya konup üç saatlik bir yolculuktan sonra bana ulaştılar. Bu üç saatlik yolculuk sırasında oğlum kardelenlerime gözü gibi bakmış. Öyle mutlu oldum ki.. bundan güzel bir hediye ömr-ü hayatımda almadım almam da artık.. Bu güzellikleri paylaşmadan edemedim canlar.. 


Gel gelelim bu arada komşucuğum oğlunun doğumu için gün sayıyordu. ona güzel bir lohusa takımı ve bir kapı süsü hazırladık. Bebek iki aylık oldu ama hala bitmiş hallerinin fotolarını gidip de çekemedim.


Hafta sonu bu foto işine de bir el atayım bari.. Kapı süsünü deniz sosisine yaptık. Tülü de komşucuğumun gelinliğinden çıkarıp böyle uydurukça diktik. Ama sonuç fena olmadı en azından biz beğendik. Yakında bitmiş halleri ile tekrar buluşana dek.. ŞimdiliK...


2 yorum:

 1. Nerelerdesin... Umarım herşey yolundadır, merak ettim seniii....

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şükürler olsun yolunda.. İş güç derken oğlumun sünnet telaşı da başladı. Her şeyi kendi ellerimle hazırlamak isterken vakitsizlikten her şey hazır alınacak galiba.. ooof off.. sünnetimiz 22 Haziran da zaman daralıyor..
   Aklıma gelmişken düğün ve sünnet yapanlaar rast gelee..

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...