24 Ağustos 2012 Cuma

Elektrik Kesintisi Başa Bela..

Üç hafta önce Bandırma'ya gidip on gün boyunca anacığımla hasret giderdik. Bu arada biz evde yokken memlekette olanlar olmuş. Arıza sebebiyle elektrik kesintisi yapılmış ve oluşan yüksek voltajdan bilgisayarımız fazlasıyla etkilenmiş. Bilgisayarımı açmaya çalışıyorum kaanı arabası gibi saatlerce yükleme yapıyor. Bir de üstüne formatı yiyince zınk diye kesildi..
 
Tedbirsiz davrandık tabii..  Evden çıkmadan hemen önce sigortaları indirmek aklıma gelmişti  ama difrizde malzemem var diye son anda vaz geçtim. Ah ah, üç kruşluk malzeme yüzünden 300 lira zarara girdim şimdiden.. Bu da bize akıl parası oldu.. İnsan  yola çıkmadan en azından fişi prizi çekmez mi?.. (^_^)
 
Bu arada bilgisayarımız tamir edilmek üzere kasası arkadaşımızın internet kafesine gidip geliyor. Kasa ara sıra eve uğradıkça blog arkadaşlarımın CiCi bloglarını ziyaret ediyorum. Çok CiCi şeyler yapmışlar, Ellerine sağlık.. (^_^) Siz de görmek istiyorsanız Tatlı CaDı Takipte bölümündeki tüm blogları ziyaret edebilirsiniz.. Bizim bilgisayarımızda ise emanet harddisk olduğu için addobe photoshop programım yok.. Bir kaç gün sonra İnşallah yeni yayınlarla görüşmek dileği ile Canlar..
 
 
 
Elektrik Kesintisi Başa Bela..
 
Elektrik Kesintisine Hayıır..
 
ŞimdiliK CiCi kalın.. (^_^)
 

 

6 yorum:

 1. Bu uyarı çok iyi oldu, gerçekten çok önemli bir uyarı yapmışsınız, herkesin başına gelebilecek birşey dikkatli olmak lazım, sizin bilgisayarın başına gelenlere üzüldüm. Umarım sorunlar çabuk giderilir. Özletmeyin kendinizi..Sevgiler.

  YanıtlaSil
 2. umarım biran önce halolur, görüşmek üzere:)))

  YanıtlaSil
 3. Geçmiş olsun.Akla kolay gelmeyecek bir şey. Kulağımızda olsun.Bir an önce hallolur umarım.

  YanıtlaSil
 4. bir an önce düzelir umarım.zira en sinir olduğum şeylerden biri.

  YanıtlaSil
 5. olá,achei lindo seu blog,já sou sua seguidora,suas decoupagens são maravilhosas,convido voce a fazer uma visita ao meu blog,quem sabe podemos trocar dicas e muitas idéias criativas,tenha um ótimo final de semana,bjos.

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...